سلام تولدت مبارک :)

از الان به بعد دیگه بچه نیستی، بزرگ شدی، نمیدونم در این مورد چه حسی داری ولی امیدوارم پر از انرژی و انگیزه باشی

الان زمان خوبیه که تصمیم بگیری تو زندگیت چیکاره باشی، وقتشه که به خودت قول بدی با تموم وجودت پای هر هدفی که برای زندگیت انتخاب کردی وایستی، بهرحال خیلی از ادمایی که تو این دنیا تاثیری گذاشتن، راهشونو از همین موقعا شروع کردن

منم هدفمو بالاخره تازگیا پیدا کردم و براش همه ی تلاشمو میکنم.

الان شاید وقت این حرفا نباشه، ولی میگم بیا کاری کنیم که وقتی زمانمون تو این دنیا تموم شد از زندگیمون راضی باشیم

امشب دوباره خاطرات بچگیمون برام زنده شد، خاطراتی که قشنگترین دوره ی زندگیم تا حالا رو ساختن و هر وقت بهشون فکر میکنم، خدا رو برای زندگی معرکه ای که تابحال بهم داده شکر میکنم. میدونم خوش شانسترین برادر دنیام و واقعا ازت ممنونم که تا به امشب‌، بهترین خواهر کل جهان و نزدیکترین دوستم بودی :)

دوست دارم قشنگترین تبریک تولد تاریخو برات بنویسم ولی راستش زیاد مثل تو نویسنده ی خوبی نیستم که میتونی با چندتا جمله ی مختصر تو پیامات، حالمو در کل طول هفته خوب کنی(راستش حتی تو متون انگلیسی هم قلم تو خیلی تاثیرگذارتر و قشنگتر از منه ). اما بدون با تموم وجودم برات خوشحالم و میخوام به بهترین شکل ممکن وارد ۱۸ سالگیت شی

بازم تولد خواهر کوچولومو( p: ) تبریک میگم

بهترین ارزوهارو برات دارم و امیدوارم همیشه خوشبخت باشی

live your life to the fullest!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها