NOTIFICATION!

Note the postscript!

Hi, little sis. what's up?

Enjoying the so-called "holidays"?

As you probably know, I'm writing this text of mine, to congratulate my precious sister on her birthday :)

These couple of days, I've been thinking about what I should write, but, well, nothing thrilling came to mind. Guess I'll just pour out my thoughts, hoping it won't result in a mess :P

You know, whenever we visit Urmia, I always listen to a certain list of songs, so every time I hear those songs, I'm reminded of you and our beautiful memories. Lately, I've been listening to that certain list, times after times and it made me quite, . happy :D

I think I've been truly lucky to have such a great time and I'm really thankful to you, the very person who let me enjoy such a wonderful childhood, and not only my childhood, you've pretty much lit up my entire life. You made a great impact on my life and choices, and who knows how many other lives have been drastically changed because of you. That's why you should never forget how important you are. I want you to keep good care of yourself and I pray for you to be perfectly healthy and have a long happy life. Furthermore, once again, I give you my word to always have your back and try to be a good elder brother, worthy of an angel like yourself :)

Hope you enjoy your birthday as much as I am XD

And finally, I say it once again, love yourself and never forget your value ;)

p.s.

اول از همه بزار بگم چرا انگلیسی نوشتم P:

اگه به فارسی می‌نوشتم احتمالا خیلی متن خشکی می‌شد. نمیدونم چرا ولی حس میکنم جدیدا خیلی نوشته‌های فارسیم خشکتر بنظر میان :/

بهرحال اگه یه وقت خواستی زبانت بهتر شه میتونی داستانای قشنگ خارجی پیدا کنی و نسخه‌ی ترجمه نشده‌شونو بخونی. اگه هم کلمه‌ای رو حس کردی بلد نیستی تو این دیکشنری‌های انگلیسی به انگلیسی پیداشون کن. ومی نداره همون اولین بار کلمه‌هه رو باد بگیری، صرفا هدفت این باشه که معنی جمله‌هارو بفهمی. کم‌کم ناخودآگاه کلمه‌ها میرن تو ذهنت میمونن. آهنگ و ویدیو‌های خارجی هم که خب چیزای خوبین 

حالا اینارو بزاریم کنار برم سر اصل مطلب ^^

PAPA NOEL HAS RECIEVED YOUR WISH :D

قبلش بزار اینو بگم که خودمم دوست نداشتم اونطوری بشه و اونقد کم دور هم باشیم. اینکه الکی بزرگ نشیم آرزوی خود منم هس

اوندفعه هم وقتی که دیروقت شد و رفتین، یه حس ای-بابا-چرا-اینجوری-شد داشتم. این‌بار روالش می‌کنم یجوری :))

در مورد اینکه چجوری رفتار کنی، من که میگم همونطوری که خودت دوست داری رفتار کنی خیلی اوکیه D: ولی اگه نظر منو میخوای، مثل همه‌ی بقیه باهام طبیعی رفتار کنی هم یه گزینه‌ایه :) 

میدونی.، راستش من فکر میکنم با اینکه داداش بزرگترتم ولی بین من و تو، تو عقلت بیشتر میرسه و حواست به چیزایی هست که من اصن توجهی بهشون ندارم.، اینو قبلنا هم زیاد بهت گفتم و تجربه هم ثابتش کرده

واسه همین هر پیشنهادی که میدم به احتمال خوبی از چیزی که خودت بهش برسی بهتر نیس

فقط یه چیزیو باید بگم. به لطف این کرونای ملعون نمیدونم امسال قضیه‌ی سفر و عید دیدنیای ما چجوری میشه. اصن نمیدونم از خونمون امسال عید بیرون میایم یا نه. همین الانشم برای یه ماه آذوقه جمع کردیم همه خودمونو تو خونه حبس کردیم :( اگه امسال عید وضع بهتر شد ایشالا کلی خوش میگذرونیم

ولی اگه نشد، شما هم حسابی مواظب خودتون باشین، عید دیدنی‌اینا رو هم بیخیال شین که این بلای طبیعیو بگذرونیم، تابستون همو ببینیم، خلاصه که keep care :دی

پ.ن. فک کنم پی‌نوشت از خود متن بلندتر شد XD

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها